Δεν θέλει άγχος!

Μαΐ 13th, 2013Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Δεν θέλει άγχος!

Με μεγάλη επιτυχία, που κρίνεται από την  προσέλευση μαθητών και γονέων, πραγματοποιήθηκε η Ημερίδα για το άγχος  των εξετάσεων στο αμφιθέατρο του φροντιστηρίου ΣiΓΜΑ. Την παρουσίαση έκανε η Ψυχοθεραπεύτρια Gestalt Μελίνα Μακρίδου και την ενδιαφέρουσα συζήτηση που ακολούθησε συντόνισε η υπεύθυνη σπουδών Σοφία Τσεσμετζίδου.

Ημερίδα για το άγχος
Τα συμπεράσματα που βγήκαν από τη συνάντηση ήταν πολλά και ιδιαίτερα χρήσιμα για όσους την παρακολούθησαν. Αν πρέπει να κρατήσουμε κάτι αυτό ήταν το σύνθημα «Δεν θέλει άγχος». Το Φροντιστήριο ΣiΓΜΑ και οι καθηγητές θα βρίσκονται στο πλάι των μαθητών του που αγωνίζονται σε αντίξοες συνθήκες για μια θέση στην Τριτοβάθμια εκπαίδευση.

Maked and using for LenSlider 3a38fa4ef6 banner. Dont delete from media library.

Καλή Επιτυχία!

WordPress Themes